Twoje IP:18.222.205.211

Zbiórka nakrętek - to stała akcja pomocy w terminarzu Trzynastki. Tym razem zebrane nakrętki przekażemy instytucji działającej na rzecz dzieci chorych i niepełnosprawnych - Ośrodkowi Rehabilitacyjno - Edukacyjno – Wychowawczemu w Mielcu.

Parę słów o Ośrodku:

Misją Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Mielcu - usytuowanego przy ulicy Wojsławskiej 278 - jest kształcenie, wychowanie, przygotowanie do życia dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną na miarę ich możliwości, a także dbanie o stan ich zdrowia poprzez zapewnienie kompleksowej rehabilitacji i opieki medycznej. Swoją opieką obejmuje zarówno najmłodsze dzieci z zagrożonym prawidłowym rozwojem, jak i dorosłe osoby niepełnosprawne. Placówka prowadzona jest przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Mielcu.

TERMIN SZKOLNEJ ZBIÓRKI – 10 – 31 MAJA

Nakrętki należy zapakować w reklamówkę, trwale przypiąć (najlepiej zszywaczem) lub przykleić kartkę z nazwiskiem/ klasą/ ilością przekazanych nakrętek i pozostawić w pojemniku znajdującym się naprzeciw dyżurki szkolnej, przy głównym wejściu do szkoły.

Uczniów zachęcamy również do wykonania plakatów promujących szkolną akcję.

W tej sprawie prosimy zainteresowanych uczniów o kontakt:

klasy I – III – z p. Katarzyną Zemmel

klasy IV – VIII – z p. Dorotą Buczek – Kolanko lub z p. Barbarą Pyrz.

Organizatorzy zbiórki