Twoje IP:18.217.208.72

Nasza szkoła, nominowana przez Szkołę Podstawową nr 11 w Mielcu oraz Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych im Królowej Jadwigi w Mielcu, w dniu 9 czerwca 2021 r. podjęła wyzwanie i wzięła udział w akcji „Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami”.

Organizator challengu – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jarosławiu za cel przedsięwzięcia przyjął szerzenie wiedzy i świadomości na temat autyzmu oraz przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Nasz udział w akcji polegał na przygotowaniu papierowych serc – wizytówek przez prawie wszystkich uczniów naszej szkoły i stworzenie z nich dużego motyla, oczywiście w kolorze niebieskim. Uczniowie , nauczyciele i pracownicy chętni do udziału w zdarzeniu, w tym dniu ubrani byli w różne odcienie i dodatki w kolorze niebieskim. Podsumowaniem akcji były wspólne zdjęcie pod MEGA - MOTYLEM J

Wypełniając kolejne zadanie challengu  - zaprosiliśmy do akcji :

ZESPÓŁ SZKÓŁ W TRZEŚNI

1. 1.Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II
  2. 2.Publiczne Samorządowe Przedszkole

Życzymy powodzenia  w -     #challengeniebieskiemotyle2021

Dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawcom i pracownikom szkoły za włączenie się do akcji.

Koordynatorki szkolnej akcji :

- Dorota Buczek – Kolanko

- Katarzyna Zemmel