Twoje IP:3.137.161.222

W dniach od 14 lutego do 25 lutego 2022 roku, w województwie podkarpackim odbyły się długo oczekiwane ferie zimowe. Część uczniów wyjechała, aby poddać się zimowemu szaleństwu lub pozostała w domu pod opieką bliskich. Jednak spora grupa dzieci postanowiła skorzystać z bogatej oferty programowej, przygotowanej przez naszą szkołę.

Staraliśmy się, aby czas spędzony w szkole podczas ferii był bardzo miło wspominany przez dzieci. Z tego względu przygotowaliśmy program, w którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wśród propozycji dla uczniów znalazły się wyjścia do kina na filmy: „Sing II”, „Potworna rodzinka”, kręgle, wrotki, lodowisko. Innymi atrakcjami były zajęcia kulinarne pod kierunkiem pani dietetyk Eweliny Jamróz, bal karnawałowy, warsztaty plastyczne, podczas których uczniowie malowali farbami i rysowali pastelami, wykonywali maski karnawałowe. Nie zabrakło też zajęć sportowych i zabaw.

Czas ferii minął bardzo szybko. Jednak wspólny pobyt z rówieśnikami sprawił, że dzieci, które ten czas spędziły w szkole, będą bardzo mile je wspominać.

Opiekę nad uczestnikami sprawowali wychowawcy: Marta Nagaduś - Dziekan, Ewa Ziemba - Ząbek, Robert Nowak, Beata Gola, Barbara Stępień, Lucyna Kostecka.