1929

Twoje IP:3.146.105.194

Z dumą informujemy, że nasza szkoła została uhonorowana statuetką „Nieprzeciętna Szkoła 2022” podczas miejskiej Gali „Młodzi Nieprzeciętni 2022”, organizowanej corocznie przez Prezydenta Miasta Mielca. Na to szczególne wyróżnienie złożyły się sukcesy naszych uczniów w tegorocznych konkursach przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.

Certyfikaty Młodego Nieprzeciętnego i nagrody otrzymali:

Martyna Ptak z kl. 8C – laureatka Konkursu z Biologii, laureatka Konkursu z Chemii, laureatka Konkursu z Matematyki

Amelia Drozdowska z kl. 8A – laureatka Konkursu z Matematyki

Alicja Bielec z kl. 8B – finalistka Konkursu z Języka Polskiego

Emma Ogórek z kl. 8A – finalistka Konkursu z Języka Angielskiego

Wiktor Rębisz z kl. 8B – finalista Konkursu z Matematyki

Zofia Zawadzka – finalistka Konkursu z Biologii

Marlena Winiarska z kl. 8A – finalistka Konkursu z Matematyki

Certyfikat Najlepszego Ucznia Szkoły Podstawowej nr 13 oraz statuetkę Najlepszy Uczeń SP Nr 13 otrzymała Martyna Ptak.

Prezydent Miasta Mielca wręczył Certyfikaty Nieprzeciętnego Nauczyciela opiekunom nagrodzonych uczniów: p. Barbarze Pyrz, p. Mirosławie Szypuła, Barbarze Stępień, p. Barbarze Wojciechowskiej, p. Agacie Tarczoń.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom, ich rodzicom, dyrekcji szkół i nauczycielom!

"Młodzi Nieprzeciętni" z miejskich szkół wyróżnieni [ZDJĘCIA] - hej.mielec.pl

Oto najlepsi uczniowie i nauczyciele mieleckich szkół [ZDJĘCIA] - Mielec - wiadomości, informacje, wydarzenia (korso.pl)