Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:3.129.13.201

„WZOROWA ŁAZIENKA” – oddaj swój głos na SP 13 i wygraj z nami remont szkolnej łazienki według projektu uczniów! Głosowanie trwa do 30 listopada.

ZAGŁOSUJ JUŻ DZIŚ! WWW.wzorowalazienka.pl.

Nasza szkoła bierze udział w konkursie promocyjnym dla szkół podstawowych marki DOMESTOS - „Wzorowa łazienka”. Ogólnopolska rywalizacja szkół polega na wykonaniu przez uczniów plastycznej pracy konkursowej pt. „Wzorowa łazienka” oraz głosowaniu uczniów, nauczycieli, rodziców i znajomych na wybraną szkołę poprzez stronę internetową – WWW.wzorowalazienka.pl. Wygrywa szkoła, która uzyska największą liczbę głosów.

Zasada głosowania – swój głos możesz oddać codziennie (1 głos każdego dnia) poprzez stronę internetową i potwierdzenie linku wysłanego na adres pocztowy.

Termin głosowania – do 30 listopada.

W galerii szkoły umieszczone zostały prace uczniów klasy III c – Mai Zboch, Wiktorii Rydzy, Amelii Niemczyk, Zuzi Skrobisz i Basi Górak. Prace dziewczynek, wykonane pod fachowym okiem wychowawczyni – pani Lucyny Kosteckiej, zachwycają profesjonalizmem godnym architekta wnętrz. Gratulujemy śmiałości i pomysłowości rozwiązań. Mamy nadzieję, że wzornictwo ich pomysłu będzie zastosowane w remoncie łazienki w „Trzynastce”. Ale zanim to się stanie...............

Rodzicu, babciu, dziadku, nauczycielu........– internauto, weź za swój obowiązek do końca listopada codzienne głosowanie na naszą szkołę! Już dziś gorąco za to dziękujemy!

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do stworzenia własnej pracy i przesłania jej na adres sekretariatu szkolnego SP 13. Praca zostanie umieszczona w galerii przez panią pedagog Katarzynę Zemmel – koordynatora konkursu.

Celem programu jest promocja edukacji w zakresie higieny oraz promocja estetycznych aranżacji szkolnych łazienek.

Katarzyna Zemmel