fb

   

Urząd Miejski  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

3189086
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
1672
2195
8957
10162
1672
54051
3189086

Forecast Today
2064

Online (15 minutes ago):38
38 guests

Twoje IP:3.238.118.27
   

Szukaj w serwisie...  

   

13 lutego 2014r. zaprosiliśmy na DZIEŃ OTWARTY w Szkole Podstawowej nr 13 rodziców i dzieci, które od września 2014 roku rozpoczną naukę w klasie pierwszej.

 

 

13 lutego 2014r. zaprosiliśmy na DZIEŃ OTWARTY w Szkole Podstawowej nr 13 rodziców i dzieci, które od września 2014 roku rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Jest to coroczna okazja do zaprezentowania rodzicom przyszłych uczniów efektów wielu pozalekcyjnych działań naszej szkoły oraz pokazania, jak funkcjonalnie „Trzynastka” zmienia się i pięknieje. Spotkanie rozpoczął pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu uczniów klasy V a, którzy kolejny rok uczestniczą w kursie pod opieką instruktorów - p. Mariusza Sosińskiego i p. Damiana Ortyla. Po serdecznym powitaniu przez panią dyrektor Teresę Lechocińską – Ciupę, obejrzeliśmy inscenizację p.t. „Podwodny świat”- wykonaną przez uczniów klasy VI a i VI b, pod opieką p. Bogusławy Michalewicz i p. Małgorzaty Pazdro. Teatr ten zdobył II miejsce w miejskim konkursie - „Kreatywna ekologia”.

Taniec z szarfami” zatańczyli uczniowie klasy III a ze szkolnego zespołu „Kameleon”, którego opiekunem jest pani Anna Żmuda. Bardzo ciekawą interpretację doskonale wszystkim znanego wiersza Juliana Tuwima – „Lokomotywa” – zaprezentowały uczennice klasy V a, pod okiem szkolnego reżysera – pani Józefy Skop. Jeszcze ciągle „Zimową piosenkę” zaśpiewała dla nas uczennica klasy II a – Rozalia Sajek, przygotowana przez panie ze szkolnej świetlicy. Finałowym punktem programu był występ dziewczynek z klasy IV b, które pod opieką p. Elżbiety Jaracz przygotowały taniec nowoczesny – Gangam style.

Po artystycznych prezentacjach rodzice i przyszli uczniowie zostali zaproszeni na spacer po szkole, podczas którego przewodnikami były uczennice klasy VI a reprezentujące Samorząd Szkolny – Julia Siry i Oliwia Rybińska.

Dla zainteresowanych szkołą rodziców, Dzień Otwarty kończył się w sekretariacie uczniowskim, gdzie do późnych godzin, korzystając z rady i pomocy pani sekretarki - Krystyny Chlebowskiej - można było wypełnić kartę zapisu.

Nowym uczniom i ich rodzicom mówimy – „DO ZOBACZENIA   we wrześniu !”

 

Opracowanie – Katarzyna Zemme

   
© by Sp13.