Twoje IP:3.15.229.113

Wirtualny spacer po SP13 w Mielcu to innowacyjny projekt, dzięki któremu bez wychodzenia z domu, przed ekranem swojego monitora możesz zwiedzić naszą szkołę .

Spacer został wykonany w technogogi FLASH

Adobe Flash Player właśnie przestał być wspierany od 2021 roku i  jest blokowany na stronach

plik .SWF można zapisać na dysku i otworzyć

Jak zainstalować Adobe Flash Player, aby otworzyć pliki SWF

Zaktualizowano:

Ale nadal możesz używać SWF.max Player do przeglądania plików Flash i grania w gry Flash ! Będziesz musiał ręcznie zainstalować komponent Adobe Flash. Zamiast instalować go w całym systemie , zostanie zainstalowany lokalnie tylko dla SWF.max Player. W ten sposób przeglądanie stron internetowych pozostanie bezpieczne i możesz cieszyć się odtwarzaniem lokalnie pobranych plików SWF.

TL; DR: uzyskaj kopię składnika Flash.ocx ActiveX (wersja 32.0.0.371 lub starsza ) i umieść ją w folderze „C: \ Program Files (x86) \ SWF.max \ Media \ Binary”.

Jak zainstalować Flash Player w systemie Windows 10

• Zainstaluj SWF.max Player w wersji 2.3 lub nowszej.

• Pobierz plik instalacyjny flashplayer32_0r0_371_ winax .exe z archiwum internetowego . https://www.swfmax.com/get

• Kliknij pobrany plik prawym przyciskiem myszy i wybierz „Właściwości”, a następnie zakładkę „Zgodność”.

Element menu Właściwości pliku instalatora Flash

• Wybierz „Uruchom ten program w trybie zgodności dla: Windows 7” i kliknij przycisk „OK”.

Okno dialogowe zgodności instalatora Flash

• Uruchom program „flashplayer32_0r0_371_winax.exe” i zainstaluj Flash Player.

• Użyj Eksploratora plików, aby przejść do tego folderu:
    • w 64-bitowym systemie Windows: „C: \ Windows \ SysWOW64 \ Macromed \ Flash”
    • w 32-bitowym systemie Windows: „C: \ Windows \ System32 \ Macromed \ Flash”
  • Skopiuj plik „Flash32_32_0_0_371.ocx”.

Plik Flash ActiveX

• Wklej plik do tego folderu:
    • w 64-bitowym systemie Windows: „C: \ Program Files (x86) \ SWF.max \ Media \ Binary”
    • w 32-bitowym systemie Windows: „C: \ Program Files \ SWF.max \ Media \ Binary”
  • Zmień nazwę pliku „ Flash32_32_0_0_371.ocx ” na „ Flash.ocx ”.

Zmieniono nazwę pliku Flash ActiveX

• Nie musisz już instalować Flasha w całym systemie, więc zdecydowanie zaleca się jego odinstalowanie!
    • Kliknij menu Start> Ustawienia> Aplikacje.
    • Wybierz „Adobe Flash Player 32 ActiveX”.
    • Kliknij Odinstaluj".

Odinstaluj Adobe Flash Player

• Otwórz „ SWF.max Player ” i ciesz się oglądaniem plików SWF!

Poruszanie się po panoramach:
1. Kliknij strzałkę w lewo, aby obrócić panoramę w lewą stronę.
2. Kliknij strzałkę w prawo, aby obrócić panoramę w prawą stronę.
3. Panoramę możesz obrócić również za pomocą myszki.
4. Kliknij zakręconą strzałkę, aby włączyć/wyłączyć automatyczne obracanie panoramy.
5. Kliknij w zaznaczone (czerwone) punkty, aby przemieszczać się pomiędzy obszarami.

(kliknij)

Celem tego serwisu jest przedstawienie szkoły osobom chętnym do kontynuowania w niej swojej dalszej edukacji.

Przed wyborem szkoły warto zapoznać się z jej układem i wyposażeniem pracowni lekcyjnych. Projekt ten ci to umożliwia. SP 13  w Mielcu to jedyna podstawówka, która oferuje możliwość wirtualnego zwiedzenia każdej sali.

Do stworzenia tego projektu wykonano około 600 zdjęć, z których powstało 60 panoram w technologii Flash połączonych w wirtualny spacer.

Wirtualny spacer wykonali uczniowie technikum informatycznego Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu, nasz były uczeń Daniel Nagaś i Piotr Mazurkiewicz. Koordynatorem projektu jest Wiesław Zieliński.