12071

Twoje IP:3.17.74.227

Podczas ferii zimowych uczniowie mogli atrakcyjnie spędzić czas na terenie szkoły i wokół niej. Przygotowano bogatą ofertę zajęć dla dzieci. Uczniowie korzystali z licznych zajęć zaproponowanych przez nauczycieli. Niewątpliwie dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia artystyczne.

Pod kierunkiem opiekunów uczniowie wykonali piękne przestrzenne skarbonki, malowali farbami, wycinali afrykańskie zwierzęta, rysowali ilustracje do wysłuchanych bajek, oraz wykonywali sylwety bohaterów. Podczas zajęć kulinarnych piekli gofry, dekorowali je i degustowali własne wyroby. Nie zabrakło też ulubionych gier zespołowych i innych zajęć sportowych. Zimowa aura sprzyjała zabawom na śniegu. Uczestnicy wypoczynku ulepili bałwana, jeździli na sankach i rzucali się śnieżkami. W trakcie pobytu na feriach odwiedziła nas pani policjantka, która zwróciła uwagę dzieciom na bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku i zabaw na śniegu. Na zakończenie zimowych ferii odbyła się zabawa karnawałowa z przebierańcami. Czas wypoczynku upłyną nam na miłej i wspaniałej zabawie.