Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
11987

Twoje IP:3.22.241.123

Pod hasłem „ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE”, łącząc jednocześnie siły w akcji - Sprzątanie Świata 2020, przeprowadziliśmy szkolną zbiórkę używanych telefonów.

W akcji brało udział 59 uczniów, którzy w sumie przekazali ok. 15 kilogramów elektronicznego sprzętu do recyklingu. Organizatorzy ogólnopolscy oraz szkolni - bardzo dziękują za tak pozytywny odzew wśród uczniów i rodziców. Jako szkoła otrzymaliśmy podziękowanie oraz bony o wartości 60 zł, które wykorzystamy na przygotowanie dyplomów i pamiątki.

Do rekordzistów, którzy przekazali najwięcej telefonów należą – Eryk Kogut i Wojciech Lesiński – po 9 przekazanych telefonów.

7 telefonów przekazali z rodzicami - Mikołaj Taran i Zosia Zawadzka, a po 6 telefonów otrzymaliśmy od Nicoli Stawarz, Klaudii Marek, Zuzi Laskowskiej, Roksany Mądrzyk, Marka Misiaka i Wiktora Cyrybała.

Dziękujemy wszystkim 59 uczniom i ich rodzicom za udział w akcji.

Małgorzata Pazdro, Dorota Buczek – Kolanko i Katarzyna Zemmel

PS.

Dyplomy uczestnictwa w akcjach profilaktycznych uczniowie otrzymają w dniu rozdania świadectw.