Online (15 minutes ago):33
33 guests

Twoje IP:18.119.120.120

Szukaj w serwisie...

W dniu 08.06.2021 na Stadionie Miejskim w Mielcu odbyły się zmagania w 3-boju lekkoatletycznym. Zawody były eliminacjami do finału wojewódzkiego, ale też finałem powiatowym. Nasze drużyny spisały się wyśmienicie.

Drużyna w składzie: Krzysztof Koper, Wojciech Rawinis, Maciej Rawinis, Bartosz Sobuś, Jakub Miłoś zajęła 2 miejsce i awansowała bezpośrednio do finału, natomiast Julia Ratusińska, Karolina Rawinis, Nicola Stawarz, Kamila Bąk zajęły 3 miejsce i awansowały do finału wojewódzkiego z najlepszym stosunkiem punktów.

W rywalizacji powiatowej nasze dziewczyny nie miały sobie równych, zajmując trzy pierwsze miejsca w rywalizacji indywidualnej. W tej samej klasyfikacji Jakub Miłoś wywalczył złoty medal.

Gratulujemy! Oby w finale wojewódzkim poszło naszym uczniom jeszcze lepiej. Opiekunem uczniów był p. Jarek Surowiec.