Twoje IP:3.21.104.109

• sobota 26 czerwca
  • 26.06.2021

Prezydent Miasta Mielca, Samorządowe Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu zapraszają na Miejski Dzień Dziecka. Atrakcje, które odbędą się w kilku miejscach miasta.

Kolorowa Ulica Sezamkowa

godz. 16.45 – 17.45, park za Domem Kultury SCK

Kolorowa Ulica Sezamkowa – warsztaty plastyczne

Instruktorki plastyki DK SCK Kultury w Mielcu poprowadzą warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję malować markerami obrazki na rozwieszonej pomiędzy drzewami folii.

Kolorowa ulica sezamkowa to program interaktywny z udziałem znanych i lubianych mupetów: Kermita, Wielkiego Ptaka, Pysi i Elmo. Cztery odmienne charaktery w różnych zabawnych sytuacjach zapewnią dzieciom moc zabawy, atrakcji i uśmiechu. Będzie dużo wspólnego tańca, śpiewu i zabaw zręcznościowych.

Wstęp wolny.

godz. 16.30 – 18.30, park za Miejską Biblioteką Publiczną przy ul. Kusocińskiego.

Warsztaty podróżnicze i spotkania animacyjne - zajęcia i zabawy dla dzieci toczyć się będą wokół dwóch zestawów tematycznych: czerwona wyspa Madagaskar i wioska indiańska. Wstęp wolny.

godz. 18.00 – 19.15, plac Armii Krajowej

Koncert „SIOSTRY WAJS & STONOGA” - to dynamiczne, przebojowe muzyczne spotkanie dla dzieci w wykonaniu dwóch szalonych sióstr Wajs, które zaprezentują autorskie piosenki adresowane do najmłodszych. Każdy mały mielczanin będzie mógł dołączyć do wspólnej zabawy, tańca i śpiewu. To interaktywne, muzyczne show pełne uśmiechu, figli, tańca i psot, a także edukacji. Siostrom Wajs będzie towarzyszył zespół taneczny Stonoga, który zachęci uczestników do udział w proponowanych zabaw.