3820455
3820455

Twoje IP:13.59.218.147

Z przyjemnością informujemy, że w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, komendant podinsp. Jacek Juwa wręczył nagrody laureatom konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2021”. To kolejna edycja konkursu. Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznych zachowań, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

Dzieci i młodzież z terenu powiatu mieleckiego od lat chętnie biorą udział w tym przedsięwzięciu. Prace, które zwyciężyły na szczeblu powiatowym, zostaną przesłane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i tam zostaną ocenione przez jury na szczeblu wojewódzkim.
Z naszej szkoły laureatkami zostały: Anna Machniak i Oliwia Chęcińska z klasy 7B i Julia Nawrot z klasy 6B. Prace naszych uczennic trafnie pokazują problem zagrożeń jakie dzieci mogą napotkać w dzisiejszym świecie. Połączenie talentu i pracowitości zaowocowało tytułem laureata i nagrodami. Serdeczne gratulacje dla dziewczyn.
Opiekę artystyczną nad uczennicami sprawował pan Witold Targosz.

Materiały zdjęciowe zostały zaczerpnięte ze strony Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.