1929

Twoje IP:3.17.128.129

„Bezpieczne Wakacje" to konkurs organizowany od wielu lat przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji wraz z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie.

Nasi uczniowie, jak co roku, biorą udział w tej profilaktycznej konkurencji.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi młodego człowieka na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych, a w efekcie - dokonywanie właściwych wyborów w życiu codziennym. Czyli bezpieczeństwo w domu, na drodze, podwórku oraz w Internecie.

35 prac plastycznych, wykonanych przez uczniów „Trzynastki”, zostało przekazane Wydziałowi Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, dołączając do prac konkursowych przekazanych przez pozostałe szkoły w naszej gminie. Na tym etapie wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy następnie znajdą się w grupie uczniów wybranych z całego województwa podkarpackiego. Życzymy gorąco, żeby wszystkie przekazane prace naszych uczniów „pojechały” zwycięsko do Rzeszowa. Czekamy z niecierpliwością na wyniki konkursu.

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy wykonali prace, nauczycielom – opiekunom za fachowe wsparcie aktów tworzenia oraz Pani Ani wykonania grupowych zdjęć prac plastycznych.

Katarzyna Zemmel