fb

   

Urząd Miejski  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

3704272
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
1734
1210
2944
15546
5987
56655
3704272

Forecast Today
1872

Online (15 minutes ago):23
23 guests

Twoje IP:18.207.129.175
   

Szukaj w serwisie...  

   

Niepowtarzalne wydarzenie miało miejsce 5 czerwca w Przeworsku - to tam odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Województwa Podkarpackiego. Ogromne brawa należą się naszej niezwykłej uczennicy z klasy II B - Aleksandrze Majcher, która zdobyła trzecie miejsce i brązowy medal w kategorii klas II.

To niezwykłe osiągnięcie jest owocem ciężkiej pracy i determinacji, zarówno Aleksandry, rodziców jak i naszego trenera - mgr Roberta Karnasiewicza. Ich wsparcie i wysiłek w treningach przyniosły wspaniałe rezultaty.

Aleksandra Majcher udowodniła, że jest prawdziwą gwiazdą szachów w naszym regionie. Jej umiejętności i inteligencja szachowa zachwycały wszystkich obserwatorów. To zaszczyt mieć tak utalentowaną uczennicę w naszych szeregach.

Serdecznie gratulujemy Aleksandrze Majcher osiągnięcia trzeciego miejsca i zdobycia brązowego medalu. Niech to będzie jedynie początek jej wielkiej kariery szachowej. Dziękujemy również rodzicom i naszemu trenerowi - mgr Robertowi Karnasiewiczowi za ich niezłomne zaangażowanie i profesjonalizm. Razem tworzycie doskonały zespół!

Niech ta wyjątkowa chwila zainspiruje wszystkich uczniów naszej szkoły do dążenia do swoich marzeń i rozwijania swoich talentów. Jesteśmy dumni z waszych osiągnięć i wierzymy, że przyszłość przyniesie jeszcze więcej sukcesów. Szachy to gra, która uczy nas strategii, cierpliwości i logicznego myślenia. Świetnie, że mamy wspaniałych mistrzów wśród nas. Brawo!

https://photos.app.goo.gl/adueWEo3mJqd94NG7

   
© by Sp13.