fb

   

Urząd Miejski  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

3704274
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
1736
1210
2946
15546
5989
56655
3704274

Forecast Today
1872

Online (15 minutes ago):24
24 guests

Twoje IP:18.207.129.175
   

Szukaj w serwisie...  

   

W okresie maj/czerwiec nauczyciele języka angielskiego przygotowali i przeprowadzili szkolne konkursy językowe. Cele konkursów obejmowały: rozwijanie zainteresowań i wspieranie uzdolnień uczniów, motywowanie uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy i zdobywania umiejętności, wyłonienie i promocja uczniów zdolnych.

Miło nam poinformować, że w poszczególnych konkursach wyłoniona została liczna grupa laureatów, którym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs języka angielskiego „My favourite country in a pill”

Laureaci:

I miejsce – Laura Filipowicz 5c (Krystyna Dziekan)

II miejsce – Zuzanna Sokołowska 4b (Agata Tarczoń)

III miejsce – Laura Giera 5c (Krystyna Dziekan)

Wyróżnienia:

Oliwier Banasik 6b (Małgorzata Robak)

Mikołaj Taran 5c (Krystyna Dziekan)

Adrian Sypek 5b (Małgorzata Robak)

Organizator konkursu: pani Ewelina Niedbała

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas IV pt.’English Master’

Laureaci:

I miejsce – Alicja Działowska kl. 4c (Ewelina Niedbała)

II miejsce – Zuzanna Sokołowska kl. 4b (Agata Tarczoń)

III miejsce – Marlena Ptak kl. 4a (Krystyna Dziekan)

Organizatorzy konkursu: pani Ewelina Niedbała i pani Małgorzata Robak.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas V pt.’Master of English’

Laureaci:

I miejsce – Kamil Zboch kl. 5a (Małgorzata Robak)

II miejsce – Mikołaj Taran kl. 5c (Krystyna Dziekan), Gabriela Wiącek kl. 5b, Julia Ziętek kl. 5b (Małgorzata Robak)

III miejsce – Lena Giera kl. 5c (Krystyna Dziekan)

Organizatorzy konkursu: pani Ewelina Niedbała i pani Małgorzata Robak.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas VII i VIII pt. ’TEST YOUR GRAMMAR’

Laureaci na poziomie klas siódmych:

I miejsce – Maja Chęcińska kl. 7b (Małgorzata Robak)

II miejsce – Oliwia Starzec kl. 7b (Małgorzata Robak)

III miejsce – Liliana Blicharz kl. 7a (Krystyna Dziekan)

Laureaci na poziomie klas ósmych:

I miejsce – Kalina Kużdżał kl. 8a (Małgorzata Robak)

II miejsce – Magdalena Brzana kl. 8b (Małgorzata Robak)

III miejsce – Klaudia Kędziora kl. 8a (Małgorzata Robak)

Organizatorzy konkursu: pani Krystyna Dziekan i pani Agata Tarczoń.

Ponadto, uczniowie naszej szkoły odnieśli znaczące sukcesy w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego:

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego 'FORGET-ME-NOT' pod patronatem czasopisma "Języki Obce w Szkole"

edycja wiosenna 2023

Dyplom z Wyróżnieniem za bardzo wysokie wyniki i Dyplom Uznania za wysokie wyniki otrzymali:

Emily Zieliński kl. 3c, Zuzanna Sokołowska kl. 4b, Gabriela Banaś kl. 6b, Łukasz Batog kl. 6b, Karina Kołodziej kl. 6b, Piotr Kulczyk kl. 6b, Bartosz Piechota kl. 6b, Izabela Śmiatacz kl. 6b, Maja Chęcińska kl. 7b, Viktoria Danylyv kl. 8a, Klaudia Kędziora kl. 8a, Kalina Kużdżał kl. 8a, Sylwia Makuch kl. 8a, Magdalena Brzana kl. 8b, Julia Iwasieczko kl. 8b, Natalia Występek kl. 8b;

Olgierd Barszcz kl. 4a, Aurelia Cygan kl. 4b, Magdalena Wardzała kl. 4b, Miłosz Kużdżał kl. 5a, Kamil Zboch kl. 5a, Olga Gudz kl. 5b, Sara Chorązka kl. 5c, Laura Filipowicz kl. 5c, Lena Giera kl. 5c, Jessica Larkin kl. 5c, Anna Lasek kl. 5c, Emilia Lasek kl. 5c, Milena Oliwia Leś kl. 5c, Konrad Rębisz kl. 5c, Maja Stachura kl. 5c, Mikołaj Taran kl. 5c, Piotr Widłak kl. 5c, Barbara Pietrzak kl. 6c, Natalia Sypek kl. 6c, Liliana Blicharz kl. 7a, Nikola Niedbała kl. 7a, Greta Budzeniusz kl. 8a, Mikołaj Brzana kl. 8b, Oliwia Chęcińska kl. 8b, Anna Machniak kl. 8b;

Koordynatorzy konkursu: pani Małgorzata Robak i pani Krystyna Dziekan

   
© by Sp13.