NASZA SZKOŁA CZEKA NA CIEBIE.  

   

fb

   

Urząd Miejski  

   

Edukacja przez Szachy  

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

2483097
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
127
1524
3223
13286
37610
56318
2483097

Forecast Today
1512

Online (15 minutes ago):16
16 guests

Twoje IP:3.236.50.79
   

Szukaj w serwisie...  

   

 Julia Ciemiega i Wiktoria Snopkowska - laureatki ogólnopolskiego konkursu plastyczno – literackiego - WARTO POMAGAĆ - w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2015

 Nasza szkoła, dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Mielec, od wielu lat uczestniczy
w ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Składają się na nią różnorodne działania profilaktyczne realizowanych na terenie szkoły w ciągu całego roku szkolnego. Stałym elementem kampanii są konkursy plastyczno – literackie.
W tym roku, pod opieką
nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, wychowawców świetlicy i nauczyciela plastyki uczniowie wykonywali prace na uniwersalny temat - „Warto pomagać” . Uczniowie bardzo chętnie podjęli zadanie, o czym świadczy ilość wysłanych prac konkursowych – 90. Hasło „Warto pomagać” jest realizowane
w Trzynastce od wielu lat pod nazwą – „Dobre uczynki dla ludzi, zwierząt i środowiska”.

W tegorocznym konkursie odnieśliśmy wielki sukces - spośród autorów nadsyłających swoje prace z całej Polski, laureatami zostało trzech uczniów z Mielca. A wśród nich są nasze uczennice – Julia Ciemięga z klasy VI b oraz Wiktoria Snopkowska z klasy V a.

Sukces jest tym większy, że Julia znalazła się wśród najwyżej nagrodzonych laureatów. Podczas uroczystości finałowej 23 września w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbierze nagrodę - rower. Za przygotowanie Julii i Wiktorii gorąco dziękujemy panu Witoldowi Targoszowi. Dziękujemy również paniom Celinie Rojowskiej, Annie Rogóż, Agacie Durej, Lucynie Kosteckiej i Marcie Nagaduś – Dziekan, które co roku ze swoimi uczniami podejmują trud uczestnictwa w konkursie plastycznym kampanii ZTU. Zapraszamy do obejrzenia prac laureatek – Julii i Wiktorii, oraz prac wysłanych na konkurs pozostałych uczniów.

Drodzy uczniowie, dziękuję Wam wszystkim za udział w konkursie – spróbujcie wśród 90 prac odnaleźć swoją!

          Katarzyna Zemmel – pedagog – koordynator kampanii ZTU

   
© by Sp13.