Twoje IP:3.142.171.180

Z wielką dumą i przyjemnością prezentujemy wysokie wyniki naszych absolwentów z egzaminów ósmoklasisty.
W minionym roku szkolnym 2022/2023 nasi ósmoklasiści osiągnęli bardzo wysoki wynik na egzaminie kończącym szkołę podstawową. W skali staninowej od 1-9 nasi uczniowie uzyskali: język polski – stanin 7 wysoki (72%), matematyka – stanin 8 bardzo wysoki (68%), język angielski – stanin 8 bardzo wysoki (79%).

Wynik procentowy SP 13 z każdego przedmiotu jest wyższy od średniego wyniku gminy, powiatu, województwa i kraju. Zajęliśmy drugie miejsce (matematyka, język angielski) i trzecie (język polski) wśród dziewięciu mieleckich szkół podstawowych.

Do egzaminu uczniów przygotowywały nauczycielki: Karolina Rostkowska, Dominika Partyńska-Salamaga, Małgorzata Siry, Mirosława Szypuła, Krystyna Dziekan, Małgorzata Robak.

Jesteśmy dumni z naszych absolwentów i wyników, które udało im się uzyskać! GRATULUJEMY i życzymy równie dużych sukcesów w szkołach średnich.

Poniżej, z wielką dumą i przyjemnością, przypominamy informacje ze strony internetowej szkoły o równie wysokich wynikach egzaminu naszych ósmoklasistów w ubiegłych latach szkolnych.

WYSOKIE WYNIKI EGZAMINU NASZYCH ÓSMOKLASISTÓW

W minionym roku szkolnym 2021/2022, podobnie jak w ubiegłych latach, nasi ósmoklasiści osiągnęli wysoki wynik na egzaminie kończącym szkołę podstawową.

W skali stanikowej od 1-9 nasi uczniowie uzyskali: język polski – stanin 7 wysoki, matematyka – stanin 7 wysoki, język angielski – stanin 7 wysoki. Wynik procentowy SP 13 z każdego przedmiotu jest wyższy od średniego wyniku gminy, powiatu, województwa i kraju. Zajęliśmy drugie miejsce z egzaminu z języka polskiego i matematyki wśród mieleckich szkół podstawowych. W czołówce uplasował nas również wynik z języka angielskiego (78%), w tym 48% zdających (36 uczniów) osiągnęło wynik ponad 90 %.

Do egzaminu uczniów przygotowywały nauczycielki: Ewa Rzeszutek, Barbara Wojciechowska, Karolina Rostkowska, Mirosława Szypuła, Barbara Stępień, Krystyna Dziekan, Małgorzata Robak.

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W EGZAMINIE ÓSMOKLASISTY

W minionym roku szkolnym 2020/2021 nasi ósmoklasiści osiągnęli wysoki wynik na egzaminie kończącym szkołę podstawową. W skali staninowej od 1-9 nasi uczniowie uzyskali: język polski – stanin 7 wysoki, matematyka – stanin 7 wysoki, język angielski – stanin 7 wysoki. Wynik procentowy SP 13 z każdego przedmiotu jest wyższy od średniego wyniku gminy, powiatu, województwa i kraju. Zajęliśmy drugie miejsce (matematyka, język angielski) i trzecie (język polski) wśród ośmiu mieleckich szkół podstawowych.

Do egzaminu uczniów przygotowywały nauczycielki: Ewa Rzeszutek, Barbara Wojciechowska, Beata Machnik-Babula, Krystyna Dziekan, Małgorzata Robak.

Równie wysoki wynik osiągnęli nasi uczniowie w egzaminie ósmoklasisty w roku szkolnym 2019/2020, uzyskując stanin 7 wysoki z języka polskiego i matematyki oraz stanin 8 bardzo wysoki z języka angielskiego. Wynik procentowy SP 13 z każdego przedmiotu był również wyższy od średniego wyniku gminy, powiatu, województwa i kraju. Zajęliśmy drugie miejsce (matematyka, język angielski) i trzecie (język polski) wśród dziewięciu mieleckich szkół podstawowych.

Do egzaminu uczniów przygotowywały nauczycielki: Barbara Wojciechowska, Małgorzata Siry, Krystyna Dziekan, Małgorzata Robak.