Twoje IP:18.191.174.168

Z radością informujemy ,że uczeń naszej szkoły Oliwier Banasik z kl. 7b został laureatem w kategorii – plakat ekologiczny, w II Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Myśl ekonomicznie – żyj ekologicznie”. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się podczas XIX Targów Edukacyjnych. Oliwierowi gratulujemy sukcesu.

Konkurs Ekologiczny „Myśl ekonomicznie – żyj ekologicznie” był rozstrzygany w kategoriach wiekowych:

• Klasy IV - VI - warunkiem uczestnictwa było przygotowanie rebusu związanego z tematem konkursu. W naszej szkole złożono 42 prace konkursowe. Zgodnie z regulaminem do finału zostały zgłoszone 3 prace: Igora Garncarza z kl. 4b, Zuzanny Sokołowskiej z kl. 5b oraz Mai Smykli z kl. 6c.

• Klasy VII - VIII - warunkiem udziału było wykonanie pracy plastycznej poświęconej Odnawialnym Źródłom Energii. Szkolna komisja konkursowa do finału zakwalifikowała prace: Tymona Stachowicza z kl. 7a, Oliwiera Banasika z kl. 7b, Tomasza Pipały z kl. 8b.

Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Mielcu, został objęty patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Starosty Powiatu Mieleckiego.

Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Małgorzata Pazdro.