Twoje IP:18.117.196.217

9 kwietnia odbył się finał III Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „JEDEN Z DZIESIĘCIU” o Tytuł Mistrza Logicznego Myślenia.

Konkurs ten objęty jest patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i wpisany jest na listę konkursów kuratoryjnych.

Uczeń klasy 7b Piotr Kulczyk, zakwalifikował się do finału tego konkursu rozwiązując bezbłędnie w 45 minut 11 trudnych zadań. W finale, który odbył się w Szkole Podstawowej w Cmolasie, Piotr odpowiadał ustnie na pytania, które wymagały wiedzy i umiejętności matematycznych, logiki i szybkości myślenia jak również opanowania (czas na odpowiedź na pytanie to 8 sek.).

Po emocjonującym finale i podsumowaniu wyników Piotr zdobył tytuł WICEMISTRZA III Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „JEDEN Z DZIESIĘCIU” o Tytuł Mistrza Logicznego Myślenia.

Gratulujemy sukcesu.

Dyplomy i nagrody wręczyli uczestnikom finału przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego oraz wójt gminy Cmolas (który był jednym z fundatorów cennych nagród). Ucznia do konkursu przygotowała p. Mirosława Szypuła.