Twoje IP:18.118.254.94

W dniu 6 listopada 2015r. nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego dla uczniów klas I – III „ Jesienny las ”. Uczestnicy wykazali się ogromną inwencją twórczą i różnorodnością technik plastycznych. By na dużej zatrzymać tę niezwykle barwną porę roku, prace konkursowe zaprezentowano na wystawie, którą wszyscy mogą obejrzeć w naszej szkole. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i prezenty.

Prace nagrodzone:

Jowita Myjak – kl. III b, Amelia Niemczyk – kl. II c, Mateusz Baltyzar – kl. III a, Wiktoria Rydza – kl. II c, Aleksandra Sypek – kl. III b, Barbara Górak – kl. II c, Natalia Pyzikiewicz –kl. II c, Emilia Kulczyk – kl. III b, Martyna Skaza – kl. II c, Weronika Machnik – kl. III b, Maja Zboch – kl. II c, Daria Nowosiadło – kl. II c.

Prace wyróżnione:

Kamila Pleban – kl. III b, Zuzanna Skrobisz – kl. II c, Maja Dragan – kl. III b, Olaf Stawiarz – kl. III b, Emilia Bogudzka – kl. II c, Gabriela Krochmal – kl. II c.

Wszystkim młodym artystom serdecznie gratulujemy.

Konkurs przeprowadziła pani Lucyna Kostecka.