Twoje IP:18.221.53.209

W czwartek, 3 marca 2016 roku, aula szkoły wypełniła się roześmianymi przedszkolakami, którzy wraz z rodzicami mieli okazję poznać naszą placówkę. Na początku spotkania Pani Dyrektor Teresa Lechocińska - Ciupa powitała przybyłych gości i zapoznała rodziców z głównymi założeniami szkoły, planami i przebiegiem edukacji. Podczas spotkania zatańczyły dziewczynki z zespołu „Kameleon”. Następnie rodzice wraz z dziećmi udali się na zwiedzanie szkoły. Pomocą służyli uczniowie z Samorządu Uczniowskiego. Goście mieli okazję zobaczyć: salę gimnastyczną, bibliotekę , stołówkę szkolną oraz pracownię informatyczną, w której odbył się pokaz tablicy interaktywnej. Odwiedzili również klasopracownie edukacji wczesnoszkolnej i szkolną świetlicę. Przedszkolaki i ich rodzice mieli okazję przekonać się, że szkoła to świetne miejsce do nauki i zabawy, które stworzy przyszłym pierwszakom warunki do prawidłowego rozwoju, dostosowane do ich możliwości i potrzeb.