NASZA SZKOŁA CZEKA NA CIEBIE.  

   

fb

   

Urząd Miejski  

   

Edukacja przez Szachy  

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

2483173
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
203
1524
3299
13286
37686
56318
2483173

Forecast Today
2256

Online (15 minutes ago):30
30 guests

Twoje IP:3.236.50.79
   

Szukaj w serwisie...  

   

W akcji Góra Grosza 2015 organizowanej przez TOWARZYSTWO NASZ DOM udział wzięły wszystkie klasy „Trzynastki”. W przeliczaniu uzyskanych zasobów uczestniczyło wielu uczniów, którzy przekonali się, jak długotrwała i żmudna jest to pracą. Wynik zbiórki wart jest jednak każdego wysiłku!

 

 

WARTOŚĆ - 1 120,78

29 760 SZTUK MONET

WAGA WSZYSTKICH MONET – 73 KG

W imieniu Towarzystwa Nasz Dom składam podziękowanie wszystkim uczestnikom zbiórki – uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom Trzynastki.

Specjalne gratulacje kierujemy do uczniów klasy III b i wychowawczyni, pani Celiny Rojowskiej, którzy od kilku lat w tej akcji są liderami.

Również od wielu lat, podczas akcji Góra Grosza, obserwuję uczniów, którzy swoją wpłatę zbierają przez cały rok szkolny, by później przekazać ją dla innych dzieci, rezygnując jednocześnie z własnych potrzeb. Do nich właśnie kierujemy szczególne podziękowanie -

„Tyle jesteś wart, ile uczyniłeś dla drugiego człowieka.”

– BĄDŹCIE Z SIEBIE DUMNI!

Wyniki zbiórki w SP 13

Miejsce

Klasa
I

III b

218,13 zł

II

IV A

175,54 zł

III

II c

144,04 zł

IV

VI B

141,02 zł

V

I a

140,89zł

VI

II A

132,27

VII

II B

76,20

VIII

V A

74,03

IX

III A

39,50

X

I B

28,66

XI

VI A

24,00

Najwięksi darczyńcy:

  1. LENA NAWARA - IA - 83,80 ZŁ
  2. JOWITA MYJAK - IIIB – 61,70 ZŁ
  3. MAJA DRAGAN - IIIB - 60 ZŁ
  4. EMILIA KULCZYK IIIB – 52,48 ZŁ
  5. OLIWIA WIATROWSKA – VIB – 50,20 ZŁ
  6. KRZYSZTOF BATOG - IIA – 50 ZŁ
  7. MAGDALENA SAKOWSKA – VIB – 44 ZŁ
  8. KAROLINA GACEK - VA – 36,82 ZŁ
  9. DAWID KOŁODZIEJ - IVA – 35,69ZŁ
  10. AMELIA PSZENICZNA - IIA – 32 ZŁ
  11. NATALIA PYZIKIEWICZ IIC
  12. KACPER MAZUR – IV A
  13. KAMIL KURGAN - IIB
  14. WIKTORIA RYDZA – IIC
  15. WIKTOR RĘBISZ – IIA
  16. JAGODA ROMANEK – IIA
  17. MATEUSZ GRUSZKA – IIIA
  18. GRZEGORZ GRUSZKA – VIA
  19. JULIA RZEŹNIK – IIA
  20. FILIP RAJCA – IIIB
  21. DAWID SAKOWSKI – IIC
  22. DAWID RUSIN – IVA
  23. JULIA DANIELEWICZ- IA
  24. WERONIKA PIERÓG – VA
  25. PATRYK BIELA – IIA
  26. BARTEK JANUSZEWSKI - IB
  27. KAROLINA SZANTULA – IIB
  28. JULIA KWIATKOWSKA – IIB
  29. KAMIL KWAŚNIESKI – IVA
  30. MICHAŁ KWAŚNIEWSKI – VIB
  31. MACIEJ RODZINKA – IIB
  32. KACPER KOPACZ – IIA

ORAZ:

KLASA I A:

Martyna Badura, Julita Górska, Kornelia Gruz, Kalina Jaworska, Klaudia Kędziora, Szymon Kopacz, Patryk piechota, Agnieszka Rżany, Wiktor Siwiec, Julia Skop, Madzia Sudoł, Kamil Tabor, Maciej Węgrzyn.

KLASA I B:

Milena Bartkowska, Mikołaj Brzana, Ania Machnik, Brajan Mazur, Roksana Mądrzyk, Kacper Nowak, Paweł Nowosiadło, Piotr Turczyn, Amelia Tyrpa, Zuzia Zięba.

KLASA II A:

Alicja Bielec, Eliza i Marcelina Krempa,

KLASA II B:

Gabrysia Lachowska, Agata Machnik, Milena Osmola, Dorian Wójcik, Krzysztof Wydro,

KLASA II c:

Basia Górak, Krzyś Graniczka, Mateusz Mika, Daria Nowosiadło, Martyna Skaza, Alan Sołek, Maja Zboch;

KLASA III A:

Basia Kmieć, Natalia Kuczewska, Karol Machnik;

KLASA III B:

Aneta Kiełbasa, Daria Kołacz, Maja Lasek, Krystian Mazur, Jakub Mróz, Kuba Rządzki;

KLASA IV A:

Nikola Bartkowska, Maciej Bielaszka, Jakub Borzęcki, Karolina Frąc, Julia Gorczycka, Iwona Misiak, Filip Remik;

KLASA V A:

Eryk dziekan, Wiktor Gargała, Hubert Kuśnierz, Natalia Łepa, Wiktoria Snopkowska, Marcel Snopkowski, Szczepan Wardzała;

KLASA VI A:

Wiktoria Gębarowska, Patryk Kiełbasa, Kacper Rogóż, Jakub Stachowicz.

KLASA VI B:

Wiktor Bąk, Kuba Chrobak, Natalia Frąc, Wiktoria Grad, Kasia Kmieć, Wiktor Lampart, Eryk Machała, Estella Rzeszut, Ola Śmiatacz, Magda Świderska,

A także

ZERÓWKA Przedszkola nr 16:

Maciej i Wojciech Rewiński, Kuba Basztura,
Kuba Minor, Wojtek Lesiński;

Oraz nauczyciele:

p. Grzegorz Kipa

p. Kazimiera Pazdro

p. Agnieszka Kubik

DZIĘKUJĘ

K. Zemmel

   
© by Sp13.