Twoje IP:13.59.36.203

W naszej szkole od września 2016r. do końca maja 2017r. trwa zbiórka makulatury, z której pozyskane środki finansowe od wielu już lat wspierają rodzinne domy dziecka.

W ten sposób, pomagając, współpracujemy z Fundacją Przyjazny Świat Dziecka . Osoby zainteresowane udziałem w akcji pomocy dzieciom prosimy o osobiste przekazywanie makulatury do Firmy SINOMA – Mielec ul. Partyzantów 15, w godzinach 7- 19. Otrzymacie Państwo dowód przekazania ( należy zaznaczyć - dla SP13), który uczeń składa u opiekuna akcji – pani Barbary Stępień (nauczyciela matematyki). Uczniowie biorą udział w konkursie na ilość przekazanej makulatury oraz są nagradzani punktami w ocenie zachowania. Wszelkie informacje uczniowie znajdą na plakacie zamieszczonym na tablicy Samorządu Uczniowskiego.

Wszystkim uczniom i rodzicom, którzy dotychczas wspierali naszą akcję – serdecznie dziękujemy.

Jednocześnie informujemy, że przez cały rok szkolny trwa zbiórka zużytych tonerów do drukarek, którą prowadzi pedagog szkolny – pani Katarzyna Zemmel. Pozyskane z recyklingu tonerów środki finansowe przeznaczone są na prowadzenie akcji charytatywnych w szkole.

Już dziś zachęcamy uczniów, rodziców, dziadków i wszystkich zainteresowanych do gromadzenia nakrętek, ponieważ jak co roku w naszej szkole w okresie od stycznia do końca maja organizowana będzie akcja pomocy finansowej poprzez zbiórkę nakrętek. Mając na uwadze dużą wiedzę Państwa o potrzebach lokalnych, zwracamy się z prośbą do rodziców i uczniów o składanie propozycji adresata tegorocznej zbiórki.

Opracowanie K. Zemmel