fb

   

Urząd Miejski  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

3886966
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
905
2730
3635
15276
64860
59612
3886966

Forecast Today
2136

Online (15 minutes ago):20
20 guests

Twoje IP:44.210.83.132
   

Szukaj w serwisie...  

   

W ramach zajęć technicznych uczniowie klasy IV a i IV b realizują zagadnienia z BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO. W ten sposób intensywnie przygotowują się do egzaminu na kartę rowerową. Efekty ich pracy plastycznej można było podziwiać na szkolnej wystawie. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest kolejny już raz nauczyciel zajęć technicznych - p. Ewa Ziemba – Ząbek.

 

Korzystając z „tematycznej” okazji, zachęcamy rodziców i dziadków do przypominania dzieciom zasad bezpiecznego poruszania się na drodze.  Poza dobrymi radami dla dzieci, sami przestrzegajmy przepisów! Najmłodsi to obserwatorzy, którzy szybko przejmują od nas nie tylko dobre nawyki. Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej, poświeconej bezpieczeństwu dziecka, jako użytkownika dróg: http://wychowaniekomunikacyjne.org/.

Na stronach portalu umieszczonych jest wiele ciekawych publikacji, filmów instruktażowych, materiałów pomocniczych, dzięki którym łatwiej Wam – Rodzicom będzie odpowiednio przygotować swoje dzieci do bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym. Każdemu w trudnych sytuacjach bardzo potrzebna jest nauka przewidywania, dlatego gorąco zachęcamy również do „rozpracowywania” z dzieckiem potencjalnych sytuacji, które mogą je spotkać poza domem, by w rzeczywistych zdarzeniach bazowało na wcześniej przetrenowanych rozwiązaniach.

 

 

https://goo.gl/photos/TrJnve9nohB5xi8k7

K. Zemmel

   
© by Sp13.