Twoje IP:3.145.15.1

W dniu 27.04.2017 roku odbyła się XV MIĘDZYSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA KLAS III o PUCHAR DYREKTORA ds. EDUKACJI URZĘDU MIEJSKIEGO W MIELCU. Uroczystego otwarcia olimpiady dokonał Prezydent Miasta Mielca pan Daniel Kozdęba wraz z wiceprezydentem panem Janem Myśliwcem i panią dyrektor Gimnazjum nr 2 Małgorzatą Wacławską.

W 7 konkurencjach uczestniczyli zawodnicy siedmiu mieleckich szkół podstawowych. Każdą szkołę reprezentowało 8 zawodników: 4 dziewczynki i 4 chłopców. Rywalizacja między drużynami była bardzo emocjonująca.

Reprezentanci naszej szkoły zdobyli II miejsce i wywalczyli puchar dla naszej szkoły.

Po zakończeniu zawodów nagrody uczestnikom wręczali : pan A. Gałkowski - dyrektor ds. Edukacji Urzędu Miejskiego w Mielcu, pan G. Tychanowicz - dyrektor SP 6 i pani M. Rybak - wicedyrektor SP 6. Olimpiadę poprowadziły pani J. Kołek i pani A. Drozdowska.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

Wiktoria Rydza, kl.IIIc;

Nikola Stachura, kl.IIIc;

Eryk Kogut, kl. III c;

Dawid Kondel, kl. III c;

Gabriela Jędruch, kl. III a;

Karolina Rzeźnik, kl. III a;

Patryk Biela, kl. III a;

Kamil Kowalski, kl. III a.

A oto końcowa klasyfikacja:

I miejsce   – SP nr 6

II miejsce   – SP nr 13

III miejsce – SP nr 2

IV miejsce – SP nr 9

IV miejsce – SP nr 11

V miejsce   – SP nr 3

VI miejsc   – SP nr 1

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Uczniowie zostali przygotowani do zawodów przez panie: Martę Nagaduś - Dziekan i Lucynę Kostecką.