Twoje IP:3.141.193.158

6 czerwca 2018 r. w auli naszej szkoły odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom Miejskiego Konkursu Bibliotecznego na ilustrację do tekstu o tematyce patriotycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca.

Z naszej szkoły w kategorii klas I - III wyróżnienie otrzymały Milena Głodzik z klasy I a, która przygotowała pracę pod opieką p. Marty Kandzior oraz Julia Iwasieczko z klasy III a za pracę wykonaną pod opieką p. Lucyny Kosteckiej. W kategorii klas IV-VII trzecie miejsce zajęła Aleksandra Sypek z klasy V b, której pracę nadzorował p. Witold Targosz.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas pierwszych, trzecich, czwartych
i gimnazjalnych. Szczególną uwagę zwrócono na Natalię Babulę z klasy 3b gimnazjum, która zaprezentowała wiersz własnego autorstwa opisujący piękno naszej Małej Ojczyzny. Zgromadzeni goście mogli podziwiać prace wszystkich uczestników konkursu. Pan Prezydent Fryderyk Kapinos, Pan Dyrektor Wydziału Edukacji Arkadiusz Gałkowski i Pani Dyrektor naszej szkoły Teresa Lechocińska – Ciupa złożyli gratulacje i wręczyli dyplomy wraz z nagrodami dwudziestu laureatom mieleckich szkół podstawowych. Pełna lista nagrodzonych znajduje się w zakładce Miejski Konkurs Biblioteczny. Na zakończenie spotkania na gości czekał słodki poczęstunek.

Zapraszamy za rok!