3820174
3820174

Twoje IP:3.145.93.210

Miło nam poinformować, że prace plastyczne sześciorga uczniów z naszej szkoły zostały wyróżnione spośród kilku tysięcy nadesłanych z całej Polski na konkurs Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” pt. „Autoportret”. Warto nadmienić, że nasza szkoła rokrocznie włącza się do tej ogólnopolskiej idei i od lat uczniowie SP 13 zostają laureatami tego prestiżowego konkursu. Poziom prac zaproponowanych przez naszych młodych artystów do oceny jury jest odpowiednio wysoki, gdyż kolejny rok nasza szkoła ma największą liczbę laureatów spośród szkół mieleckich. W dniu 19 października uczniowie: Julia Gorczycka (7A), Maciej Bielaszka (7A), Nikola Bartkowska (7A), Anna Batog (8A), Rozalia Sajek (7A) i Noemi Bełch (6A), wraz z panią dyrektor Teresą Lechocińską-Ciupa i moją skromną osobą zostali zaproszeni przez Prezydenta Miasta Mielca Fryderyka Kapinosa do Urzędu Miasta po odbiór nagród i dyplomów. Warto dodać, że nauczyciele zaangażowani w Kampanię „Zachowaj Trzeźwy Umysł” w roku 2018 to: Renata Grochocka, Agata Durej, Lucyna Kostecka, Barbara Stępień, Józefa Skop, Marta Kandzior, Witold Targosz a głównym koordynatorem jest pani pedagog Katarzyna Zemmel, której należy się wielkie podziękowanie za trud ogarnięcia wszystkiego co jest związane z tą kampanią i konkursem. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów którzy wzięli udział w tym konkursie – BRAWO WY!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Witold Targosz – nauczyciel plastyki