Twoje IP:18.222.120.133

Niedługo święta Bożego Narodzenia. W związku z tym klasa 2C odwiedziła Fabrykę Ozdób Choinkowych w Nowej Dębie. Pod opieką przewodnika uczniowie zwiedzili zakład. Obejrzeli różnorodne cacka, podziwiali drzewka choinkowe przystrojone w różnorodnych stylach. Poznali również etapy powstawania bombki. Drugoklasiści z zaciekawieniem przyglądali się zdobieniu ozdób przez panie dekoratorki. Dzieci przekonały się, że praca przy produkcji baniek wymaga nie tylko talentu, ale też ogromnej cierpliwości. Atrakcyjnym punktem wycieczki były warsztaty plastyczne, podczas których dzieci ozdabiały bombki według własnego pomysłu. Nie mniej interesujące były zakupy. Z bogatej oferty ozdób każdy z uczniów mógł wybrać coś dla siebie i bliskich. Na pamiątkę pobytu w fabryce każdy uczestnik wycieczki otrzymał bańkę własnoręcznie wykonaną podczas warsztatów oraz z własnym imieniem.

Wycieczka dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń i wprowadziła w atmosferę świąt.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Lucyna Kostecka, Paulina Sum i Agata Tarczoń.