19999

Twoje IP:3.145.204.201

Jeśli jesteś twórczy, masz uzdolnienia plastyczne - zaprojektuj logo „SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE”. LOGO należy wykonać w formie pracy płaskiej (dopuszcza się wykonanie pracy w wybranym graficznym programie komputerowym), format pracy A3 lub A4, technika wykonania pracy dowolna. Praca musi zawierać nazwę: „Szkoła Podstawowa nr 13 w Mielcu”, „Szkoła Promująca Zdrowie” oraz elementy kojarzące się z działaniami na rzecz zdrowia.

Praca powinna być podpisana z tyłu, czytelnie imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą, do której uczęszcza uczeń.

Wiemy, że potraficie być bardzo kreatywni i pomysłowi. Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace do 21 grudnia 2020r. Prace uczniów w formie graficznej proszę przesłać na adres /Users/wz/Downloads/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., natomiast prace wykonane ręcznie prosimy o dostarczenie do szkoły i pozostawienie na dyżurce.

Organizatorzy konkursu: E. Podolska, B. Gola, M. Kandzior, P. Kos - Laskowska, D. Partyńska - Salamaga, B. Stępień, K. Zemmel

regulamin.pdf